Výtvarný obor ZUŠ Vsetín ve spolupráci s Domem kultury Vsetín a Městem Vsetín chystá pouliční výstavu žákovských prací, které vznikly během distanční výuky. Instalace výstavy s názvem „Člověče, nezlob se, jaro je tady!“ proběhne v dubnu na náměstí Svobody.

Paní učitelka Kateřina Davidová řekla k akci následující:
„Tato iniciativa vznikla zcela spontánně v mé hlavě před čtrnácti dny. Má to být malé milé překvapení v časech ne moc dobrých a také poděkování rodičům. Z domácí tvorby je totiž vidět nejen práce žáků, ale též podpora, pomoc a velkorysost rodičů a hlavně jejich společný čas. Výstava ukáže desítky prací a možná dosáhneme až na stovku!

V počítači máme autentické obrázky z domácích ateliérů, ale nemůžeme Vás pozvat do prostor naší umělecké školy nebo do galerie. Právě proto najdete výstavu: Člověče, nezlob se, jaro je tady! během dubna venku - na náměstí Svobody, před kinem Vatra. Potěšte oko i duši, když půjdete náhodou kolem.“