Aktuality > Jarní turné po mateřských školkách ve Vsetíně

Jarní turné po mateřských školkách ve Vsetíně

Od pondělí 16. května do pondělí 23. května, mimo víkend, představovali učitelé naší školy dětem ze vsetínských mateřských škol hravou formou jednotlivé obory, které nabízíme.

Program byl připraven tak, aby byly zvídavé děti po celou dobu vtaženy do zpracování hlavního tématu JARA a vše, co k němu patří - nálady, zvuky, melodie, pohyb, slovní hříčky, básničky, písničky. Průběh zábavné tvořivosti se odvíjel podle fantazie a představivosti předškolních dětí, které často přiměly naše pedagogy k improvizaci. Návštěva tak obohatila o nové zkušenosti obě zúčastněné strany.

Děti si akci užily až do úplného závěru, kdy si mohly vyzkoušet na nástroje zahrát a ,,vyloudit“ nějaký tón či zvuk, blíže se podívat na baletní špičky apod.

Děkujeme za vlídné přijetí ve všech školkách a vytvoření zázemí pro tuto akci.