Ve středu 18.12.2019 se v 16:00 hodin uskutečnil další, dnes již tradiční adventní koncert, realizovaný v Kapli sv. Růženy. Organizátorem byla naše Základní umělecká škola Vsetín, spolu se Vsetínskou nemocnicí a.s., která v rámci milé a srdečné atmosféry zároveň ocenila své dlouholeté pracovníky.      Samotný koncert připravili pedagogové ZUŠ Vsetín, kteří se svými žáky nastudovali úžasný, gradující program. Vystoupení všech účinkujících bylo odměněno zaslouženým potleskem publika, které do posledního místečka kapli zaplnilo. Úžasnou atmosféru stvrdili na závěr všichni zpěvem koled spolu s početným pěveckým sborem. Všem zúčastněnym patří obrovský dík za úžasný zážitek a nezbývá, než se těšit na Advent 2020 a další ročník koncertů v Kapli!