Aktuality > Koncert v plenéru

Koncert v plenéru

V úterý 21. 6. 2022 oslavila ZUŠ Vsetín Evropský den hudby koncertem v plenéru.

Krásné počasí a romantický palouček před kostelem Dolního sboru církve evangelické přilákaly v odpoledních hodinách nejen rodiče žáků a studentů naší školy.
Bylo plno.

Lípy voněly, tóny a hlasy zněly, akordy ladily, písně a průvodní slovo hladily a dobrá nálada z jeviště ovládla hlediště.
Pohodová atmosféra vylákala ven z ateliéru i studenty výtvarného oboru, a tak v průběhu programu, ve kterém se představili jak hudebníci, tak žáci literárně-dramatického oboru všech věkových kategorií, malovali v zákoutích kolem onoho hudebního paloučku.
Bylo to příjemné odpoledne.

Děkujeme žákům a studentům za krásné výkony, rodičům děkujeme za spolupráci a trpělivost a všem přejeme krásné léto kdekoliv!

Učitelé ZUŠ Vsetín.