Aktuality > Krajská kola soutěží ve hře na dechové nástroje

Krajská kola soutěží ve hře na dechové nástroje

Od pondělí 4. dubna do středy 6. dubna 2022 se konala krajská kola soutěží ve hře na dechové nástroje. Naši žáci se ve svých kategoriích udrželi na předních příčkách a domů i do školy si přivezli krásná ocenění. Ta však patří také pedagogům, kteří žáky připravovali, a rovněž těm, kteří s žáky cvičili a doprovázeli je na soutěžích. Bez jejich trpělivé, houževnaté a precizní práce bychom nemohli hrát tak nádherný a bohatý repertoár, jaký je pro dechové nástroje napsán.

A zde jsou výsledky soutěží:

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE – hra na zobcovou flétnu  (4.4.2022 – ZUŠ Kroměříž)

Kategorie 0.
Baklíková Dorota   1. místo      (uč. Anna Rektoříková, korepetice E. Pešková)

Kategorie III.
Žídková Beáta         1. místo         (uč. Rosalie Prnová, korepetice L. Raková)

Kategorie V.
Mikulíková Tereza 3. místo        (uč. Zdeňka Machačová, korepetice R. Beláková)

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE –

hra na dřevěné dech. nástroje (5.4.2022 – ZUŠ Kroměříž)

Kategorie III. – hra na příčnou flétnu
Bilová Julie               2. místo         (uč. Ivana Něničková, korepetice J. Bazel)

Kategorie VI. – hra na klarinet
Žídková Amálie       3. místo         (uč. Zdeňka Machačová, korepetice R. Beláková)

Kategorie VII.
Filáková Beatrice    3. místo         (uč. Zdeňka Machačová, korepetice R. Beláková)

Kategorie VI. – hra na saxofon
Zádrapa Jakub        2. místo         (uč. Zdeňka Machačová, korepetice R. Beláková)

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE – hra na žesťové dech. nástroje (6.4.2022 – ZUŠ Hulín)

Kategorie IX. – hra na trubku
Slovák Ondřej         2. místo         (uč. Tomáš Strnka, korepetice R. Beláková)

Děkuji celému týmu ,,dechařů“ naší školy, dětem a korepetitorům za skvělou reprezentaci naší školy.