základních uměleckých škol se stanou praktikujícími hudebníky.
Hlavním dirigentem projektu je světově uznávaný český dirigent a zároveň někdejší
absolvent ZUŠ Kroměříž, Tomáš Netopil. Dalším dirigentem projektu je Jiří Kadavý.
Poláškové.
Projekt je i součástí národního happeningu základních uměleckých škol ZUŠ Open 2019.
Záštitu mu udělil hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek, primátor města Zlín Jiří Korec, starosta města Kroměříž Jaroslav Němec

Více zde: https://www.zuskazuska.cz/zus-zrizovane-zk/mali-velci-filharmonici/mali-velci-filharmonici-2019/

Poláškové.

V roce 2019 se uskutečnil druhý ročník mimořádně úspěšného projektu Malí velcí filharmonici, kdy se členové orchestru FBM ocitli i v roli mentorů a talentovaní žáci veřejných základních uměleckých škol se stali praktikujícími hudebníky. Společně zahráli na čtyřech koncertech ve Zlíně, Uherském Hradišti, Holešově a Kroměříži.

Hlavním dirigentem projektu byl světově uznávaný český dirigent Tomáš Netopil. Dalším dirigentem projektu byl Jiří Kadavý.

Shlédněte krátký dokument o projektu, jehož se, prostřednictvím paní učitelky Nemčovičové, účastnila i naše škola. Je hezké vidět, že i základní umělecké školy dokáží spojit síly a dotáhnout podobnou věc do zdárného konce.