Aktuality > Soutěže ZUŠ 2021/2022 - okresní kola

Soutěže ZUŠ 2021/2022 - okresní kola

Gratulujeme všem žákům, učitelům a korepetitorům za skvělou reprezentaci naší školy v okresních kolech soutěží ZUŠEK. Přejeme hodně štěstí v krajských kolech.

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE – hra na dřevěné dechové nástroje (10.03.2022 – ZUŠ Rožnov p. R.)

Kategorie III. – hra na příčnou flétnu

Bilová Julie   -   1. místo s postupem do kraje    (uč. Ivana Něničková, korepetice J. Bazel)

Kategorie V. – hra na klarinet

Miklicová Tereza   -   1. místo s postupem do kraje    (uč. Zdeňka Machačová, korepetice R. Beláková)

Kategorie VI.

Žídková Amálie   -   1. místo s postupem do kraje    (uč. Zdeňka Machačová, korepetice R. Beláková)

Kategorie VII.

Filáková Beatrice   -   1. místo s postupem do kraje    (uč. Zdeňka Machačová, korepetice R. Beláková)

Kategorie VIII.

Mikulášek Matěj   -   1. místo s postupem do kraje    (uč. Zdeňka Machačová, korepetice R. Beláková)


Kategorie VI. – hra na saxofon

Zádrapa Jakub   -   1. místo s postupem do kraje    (uč. Zdeňka Machačová, korepetice R. Beláková)

Zvláštní ceny

3. místo v absolutním pořadí – Bilová Julie (uč. Ivana Něničková)


OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE – hra žesťové dechové nástroje (10.03.2022 – ZUŠ Rožnov p. R.)


Kategorie III. - hra na trubku

Hajda Jaroslav   -   2. místo (uč. Tomáš Strnka, korepetice J. Bazel)

Kategorie VIII.

Miklica Matyáš   -   2. místo  (uč. Karel Kubka, korepetice R. Beláková)

Kategorie IX.

Slovák Ondřej   -   1. místo s postupem do kraje (uč. Tomáš Strnka, korepetice R. Beláková)


OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE – hra na zobcovou flétnu (09.03.2022 – ZUŠ Rožnov p. Radhoštěm)


Kategorie 0.

Baklíková Dorota    -   1.místo s postupem do kraje (uč. Anna Rektoříková, korepetice E. Pešková)

Vokřálová Amálie   -   2. místo (uč. Anna Rektoříková, korepetice E. Pešková)


Kategorie III.

Žídková Beáta    -   1.místo s postupem do kraje (uč. Rosalie Prnová, korepetice L. Raková)

Smítková Anežka   -   2. místo (uč. Zdeňka Machačová, korepetice R. Beláková)

Surý Prokop   -   2. místo (uč. Ivana Něničková, korepetice K. Bardoňová)

Kategorie V.

Mikulíková Tereza   -   1.místo s postupem do kraje (uč. Zdeňka Machačová, korepetice R. Beláková)

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE – sólový zpěv (23.2.2022 – ZUŠ Rožnov p. Radhoštěm)

Kategorie I.
Štěpánková Nela   -   1. místo s postupem do kraje (uč. Petra Slováková, korepetice K. Bardoňová)
Rozumek Jan Jiří   -   1. místo s postupem do kraje (uč. Dita Rozumková, korepetice Z. Juráňová)

Kategorie II.
Máčalová Aneta   -   1. místo s postupem do kraje (uč. Dita Rozumková, korepetice Z. Juráňová)
Mundierová Karin   -   3. místo (uč. Dita Rozumková, korepetice Z. Juráňová)

Kategorie V.
Morocho Saguma E.   -   1. místo s postupem do kraje (uč. Dita Rozumková, korepetice Z. Juráňová)

Kategorie X.a)    
Košůtková Jana   -   1. místo s postupem do kraje (uč. Petra Slováková, korepetice J. Bazel)

Zvláštní ceny

  • 1. místo v absolutním pořadí – Košůtková Jana (uč. Petra Slováková)
  • 2. místo v absolutním pořadí – Štěpánková Nela (uč. Petra Slováková)


OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE – sólová hra na bicí nástroje
(23.2.2022 – ZUŠ A. Radoka Valašské Meziříčí)

Kategorie II.
Fojtů Patrik   -   1. místo (uč. Petr Holásek)

Kategorie IV.
Pecina Ondřej   -   1. místo s postupem do kraje (uč. Petr Holásek)

Kategorie VI.
Kašparová Tereza   -   1. místo s postupem do kraje (uč. Dominik Kopečný)

Kategorie IX.
Mužikovský Filip   -   1. místo s postupem do kraje (uč. Petr Holásek)
Share on Facebook
Tweet