Aktuality > Soutěže ZUŠ 2021/2022 - okresní kola

Soutěže ZUŠ 2021/2022 - okresní kola

Gratulujeme všem žákům, učitelům a korepetitorům za skvělou reprezentaci naší školy v okresních kolech soutěží ZUŠEK. Přejeme hodně štěstí v krajských kolech.

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE – hra na dřevěné dechové nástroje (10.03.2022 – ZUŠ Rožnov p. R.)

Kategorie III. – hra na příčnou flétnu

Bilová Julie   -   1. místo s postupem do kraje    (uč. Ivana Něničková, korepetice J. Bazel)

Kategorie V. – hra na klarinet

Miklicová Tereza   -   1. místo s postupem do kraje    (uč. Zdeňka Machačová, korepetice R. Beláková)

Kategorie VI.

Žídková Amálie   -   1. místo s postupem do kraje    (uč. Zdeňka Machačová, korepetice R. Beláková)

Kategorie VII.

Filáková Beatrice   -   1. místo s postupem do kraje    (uč. Zdeňka Machačová, korepetice R. Beláková)

Kategorie VIII.

Mikulášek Matěj   -   1. místo s postupem do kraje    (uč. Zdeňka Machačová, korepetice R. Beláková)

Kategorie VI. – hra na saxofon

Zádrapa Jakub   -   1. místo s postupem do kraje    (uč. Zdeňka Machačová, korepetice R. Beláková)

Zvláštní ceny

3. místo v absolutním pořadí – Bilová Julie (uč. Ivana Něničková)

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE – hra žesťové dechové nástroje (10.03.2022 – ZUŠ Rožnov p. R.)

Kategorie III. - hra na trubku

Hajda Jaroslav   -   2. místo (uč. Tomáš Strnka, korepetice J. Bazel)

Kategorie VIII.

Miklica Matyáš   -   2. místo  (uč. Karel Kubka, korepetice R. Beláková)