Ve čtvrtek 03.10.2019 proběhla v Galerii Stará radnice ve Vsetíně slavnostní vernisáž, která zahájila výstavu výtvarného oboru ZUŠ Vsetín s názvem „Úsměvy pro Mistra Leonarda“. Žáci a učitelé věnovali tuto akci památce Leonarda da Vinci , neboť letos ubíhá pětistý rok od úmrtí italského génia.

K příjemné náladě odpoledního setkání přispěl i program žáků a učitelů hudebního oboru a za to jim děkujeme. Neváhejte a navštivte naši výstavu! Máte čas ještě do 3. listopadu.

Najdete zde práce téměř každého žáka či studenta VO ve věku od 6ti - 18ti let a pocítíte dobré barevné klima.

Milí rodiče, vaše děti sice jen kreslí, malují, modelují, ale také objevují, naslouchají, učí se trpělivosti, spolupracují, tvoří a hledají vlastní cestu. Z toho by měl Leonardo největší radost!A my ji máme taky!

Za učitele výtvarného oboru ZUŠ Vsetín Mgr. Kateřina Davidová.